W szkole filmowej Warszawa uczniowie

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców filmu docenia zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Założycielem tej placówki jest Piotr http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoła filmowa Warszawa Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można studiować na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.